خروج از ریپورت تلگرام با ربات SpamBot بسیار ساده است. تلگرام اخیراً رباتی طراحی کرده که قادر هست کاربرانی را که بی دلیل ریپورت شدند را نجات دهد و اکانت آنها را به وضعیت عادی برگرداند. دراینجا میخواهیم استفاده از این ربات برای خروج از ریپورت تلگرام را آموزش دهیم. رباتی که هم مهربونه و هم از روابط عمومی قوی برخوردار هست! درضمن درکمال حسن نیت تمام دروغ های کاربرانِ ریپورت شدۀ تلگرام رو هم باور میکنه! دیگه چی از این بهتر...

پس با ماهمراه باشید.

ربات SpamBot

مراحل خروج از ریپورت تلگرام با استفاده از ربات SpamBot :

⬅️ ابتدا آخرین نسخه ی تلگرام را دانلود و نصب نمایید.

⬅️ ربات SpamBot را پیدا کنید. برای اینکار کافیست SpamBot را در تلگرام جستجو کنید ویا در یکی ازصفحات چت خود عبارت SpamBot را تایپ کرده و روی آن ضربه بزنید و یا روی این لینک https://telegram.me/SpamBot کلیک کنید.

مراحل  خروج از ریپورت تلگرام با ربات SpamBot

⬅️ سپس برای شروع دکمه start را در پایین صفحه ی چت با ربات بزنید.

مراحل  خروج از ریپورت تلگرام با ربات SpamBot

⬅️ حالا باید از میان دکمه هایی که مشاهده میکنید( مطابق تصویر) گزینه this is a mistake را انتخاب نمایید.

مراحل  خروج از ریپورت تلگرام با ربات SpamBot

⬅️ اکنون باید دروغ بگویید! در این مرحله ربات از شما سوال میکند که آیا یکی از این سه نوع پیام را برای دیگران (کسانی که شمارۀ شما را در تلفن همراهشان ندارند) ارسال کرده اید یا خیر؟

- موارد آزار دهنده

- ارسال پیام تبلیغاتی

- انجام تبلیغات از هرنوع

قطعاً انجام یکی از این کارها باعث ریپورت شدن شما شده است اما باید روی دکمۀ No! Never did that کلیک کنید! در واقع با مطالعۀ پاسخ ربات به این گزینه متوجه خواهید شد که در این مرحله ربات ازشما میخواهد درصورتیکه فکر میکنید خطایی رخ داده و بطور اشتباهی ریپورت شده اید، عدم رضایت خودرا (با فشردن دکمۀ No! Never did that) از این بابت اعلام کنید! (خیلی جالبه... نه؟!)

مراحل  خروج از ریپورت تلگرام با ربات SpamBot

⬅️ در این مرحله ، ربات با اظهار مراتب تاسف خود، پیام میدهد که شکایت شما را دریافت کرده و از شما میخواهد که دلیلی بیاورید که چرا فکر میکنید در ریپورت شدن شما، اشتباه رخ داده. شما باید پس از فشردن دکمۀ yes بصورت دقیق و به زبان انگلیسی این سوال را جواب بدهید. برای پاسخ به این سئوال میتوانید این متن را برای ربات بفرستید:

Dear support Telegram:
Hi .My Account Wrongly Limited for Sending Message to people who i have not they phone number in my contacts. i’m sure that i don’t send spam and annoying messages to no body.please remove my account limitation
My Phone number: +98…

مراحل  خروج از ریپورت تلگرام با ربات SpamBot

⬅️ در مرحله آخر ربات بخاطر اعلام مشکل ریپوت شدن اکانت شما به اشتباه! از شما تشکر میکند و اعلام میکند که این موضوع دردست بررسی است. درصورتی که در این مورد اشتباهی رخ داده باشد به زودی مشکل ریپورت شدن اکانت شمارفع خواهد شد. پس از این مرحله باید منتظر پیام ربات درمورد مشکل خود باشید.(عجب ربات ناقلایی! اما بازهم دمش گرم... به مشکلات مردم رسیدگی میکنه و علاوه براین دروغ هاشون رو هم باور میکنه)

 

پیشنهاد چهارراه آنلاین: لطفاً صفحۀ کسب درآمد از تلگرام را هم بخوانید


***

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما