رازهای کسب درآمد کانالهای بزرگ چیست و آنها چگونه به درآمد میلیاردی رسیده اند؟ این سئوالی است که این روزها ذهن خیلی از مردم را بخود مشغول کرده. میدانید که تلگرام نسبت به سایر شبکه های اجتماعی نظیر واتس آپ، لاین، تانگو و ... عمر کمتری دارد ولی بعضی از قابلیتهای ویژه آن باعث شده این اپلیکیشن با استقبال کاربران در ایران مواجه شود. اگر بیاد داشته باشید درحدود دوسال قبل سرویس دیگری در تلگرام با نام "کانال تلگرام" راه اندازی شد که بسرعت بین مردم مورد استقبال قرار گرفت.

رازهای کسب درآمد از تلگرام

 

⬅️ رازهای کسب درآمد از تلگرام چیست؟

اما نکته مهم که تابه حال به آن اشارهای نشده، این است که با توجه به فراگیر بودن تلگرام و تعداد بسیار بالای کاربران گوشی همراه میتوان از این اپلیکیشن به عنوان یک فرصت عالی برای کسب درآمد و معرفی کسب وکار خود استفاده نمایید و هر مدیری میتواند از این اپلیکیشن به راحتی برای توسعه و بازاریابی کسب وکار خود و ارتباط مستقیم با مشتریان خود استفاده نماید.

 

⬅️ تا حالا فکر کردین از همین تلگرام درآمد داشته باشین؟

حداقل هزینه های بسته های اینترنتی تلفن همراه یا تمدید اینترنت خونه رو از طریق همین نرم افزار به دست بیارین؟؟؟

در مراحل بالاتر و حرفه ای تر هم گوشیتون رو بتونید عوض کنید و یا لب تاپ جدید تهیه کنید؟؟؟

کمکم داره نظرتون عوض میشه درسته؟

با بیان این مقدمه میخواستم به شما بگم که با تلگرام هم میشه کسب درامد کرد و مطمئن هستم که عبارت «کسب درامد از تلگرام» بارها و بارها به گوشت خورده و به همین خاطر نمیخواستم وقت تو دوست خوبم رو بیشتر از این بگیرم.

میدونی چرا؟

چون رفته رفته باید عادت کنی برای اینکه قراره پا به دنیایی بزاری که وقت شناسی حرف اول و آخر رو میزنه.

نمیخوام از تلگرام بیشتر از این تعریف کنم ولی اگه یه جستجویی در اینترنت داشته باشی و عبارت کسب درامد از تلگرام رو سرچ کنی، دیگر به تلگرام فقط با نگاه یک شبکه ی اجتماعی معمولی نظر نمیکنی بلکه با یک دید کاملاً متفاوت به اون نگاه میکنی و اون چیزی نیست جز منبع درامد.

برای رسیدن به این واژه ی طلایی نیاز به یک فرمول چهار مرحله ای داری که این فرمول در بستر اینترنت به این شکلی که در پایین خواهم گفت به هیچوجه وجود نداره و همه ی این چیزهایی رو که به شما آموزش خواهم داد، تجربه ی تقریباً یک ساله ی بنده و صرف هزینه ی بالغ بر چندین میلیون تومن میباشد که بالاخره به یک فرمولی رسیدم که تا امروز جواب داده و خود بنده از همین فرمول ادامه ی مسیر میدهم؛ اما بریم سراغ این فرمول جادویی که تمام افراد میتونن به هدفشون برسن.

 

⬅️ ابزار کسب درامد از تلگرام

برای شروع هر کاری نیاز به وسیله و ابزاری دارید و کسب درامد از تلگرام هم مستثنا نیست. برای راه اندازی کسب درامد از تلگرام خود به: کامپیوتر یا گوشی هوشمند (ترجیحاً کامپیوتر)دارید. مورد اول که امروزه اکثر افراد آن را دارا میباشند و اما مورد دوم نیازمند صرف چندین ماه زمان و پرداخت هزینه ای میلیونی برای آموزش راه های انجام کار هست که شاید شما را در ابتدای راه ناامید کند. به همین خاطر تصمیم گرفتم که تمام تجربیات یکساله ای که خودم در ارتباط با چگونگی ذاه های کسب درآمد از تلگرام بدست آوردم را در قالب یک سری فایلهای ویدیویی بصورت یک دورۀ آموزشی کامل و خودآموز عرضه کنم تا دوستداران کسب درامد از تلگرام به هیچوجه نه چندین ماه تلاش کنند و نه هزینه ای به این مبلغ که من صرف کردم را هدر دهند.

کسب اطلاع از پکیج آموزش افزایش اعضای کانال و کسب درآمد از تلگرام

 

⬅️ شروع آموزش کسب درامد از تلگرام

اما بریم سراغ آموزش مقدماتی کسب درامد از تلگرام. اولین و ابتدایی ترین کاری که باید برای وارد شدن به عرصه ی درامدزایی تلگرام، انجام داد؛ ایجاد یک کانال تلگرامی است. کمتر کسی پیدا میشه که خبر از طریقه ی ساخت کانال نداشته باشه اما با این وجود نحوه ی ساخت کانال رو برای شما میآورم.

 

ساخت کانال تلگرام در اندروید: مرحله ی اول

برای ساخت کانال تلگرام، اپلیکیشن تلگرام شما باید به روز باشد. حال در قسمت option روی گزینه New Channel کلیک کنید. با انتخاب گزینه More از منوی بالای صفحه، به این قسمت دست پیدا میکنید.

پس از انتخاب گزینه New Channel ،در صفحه جدید برای ساخت کانال تلگرام خود تصویر و نامی تعیین کنید و در صورت تمایل در قسمت Description توضیحات بیشتر در مورد کانال بنویسید و تیک بالای صفحه را بزنید.

 

⬅️ مرحله بعدی ساخت کانال تلگرام

در قسمت بعدی دو گزینه Public Channel و Private Channel نمایش داده میشوند که گزینه اول برای ساخت کانال عمومی و گزینه دوم برای ایجاد کانال خصوصی است. Public Channel برای کسانی مناسب است که میخواهند بعد از ساخت کانال تلگرام، برای عموم مردم قابل مشاهده باشد و تمامی کاربران تلگرام بتوانند به آن ورود و از آن بهره ببرند که درصورت انتخاب این گزینه کاربران میتوانند با تایپ نام کانال شما در قسمت Search تلگرام آن را بیابند. همچنین میتوانید در قسمت Link برای کانالتان یک آدرس مشخص کنید که آنرا برای همه اعضای تلگرام ارسال و افراد را به کانال خود دعوت کنید. Private Channel برای کسانیست که میخواهند ساخت کانال تلگرامشان خصوصی و مخفی باشد و برای عموم دیده نشود و تنها راه اضافه کردن افراد خارج از لیست مخاطبین آدرسی باشد که در قسمت Link به شما از طرف تلگرام داده میشود.

پس از انتخاب نوع کانال خود تیک بالای صفحه را بزنید تا به مرحله بعدی بروید.

 

⬅️ اضافه کردن مخاطبان به کانال

در این قسمت برای شروع افرادی را میبایست از لیست مخاطبین (Contacts) خود به کانال خود اضافه کنید پس از تعیین، تیک بالای صفحه را بزنید. کار ساخت کانال تلگرام به اتمام رسیده است. حال میتوانید مطالب موردنظر خود را برای مشاهده اعضا ارسال نمایید.

 

⬅️ ساخت کانال تلگرامی در کامپیوتر

تلگرام را در کامپیوتر خود اجرا کنید در قسمت جستجو کنار کادر علامت مشخص شده در تصویر را انتخاب کنید. درصورتیکه میخواهید گروه ایجاد کنید گزینه New Group و درصورتیکه میخواهید کانال جدید ایجاد کنید گزینه New Channel را انتخاب کنید. سپس ادامه ی مسیر به مانند توضیحات قبل میباشد. لازم به ذکر است که در آموزش ویدیویی ما، ساخت کانال بر روی ویندوز میباشد بنابراین نگران هیچ موضوعی نباشید.

 

تولید محتوا ی جذاب: مرحله ی دوم

دوست خوبم در مرحله ی دوم گذاشتن مطلب بر روی کانال ایجادشده میباشد که به اصطلاح به اون "تولید محتوا " میگویند. در ایجاد کانال باید به 4 الی 5 نکته ی بسیار ضروری توجه کنید که تمام این نکات در فایلهای ویدیویی بیان شده و همین نکات کار تولید محتوای شما رو بسیار بسیار آسان میکند.

علاوه بر مورد فوق به شما آموزش میدهم که محتوایی را که قراره اون رو بر روی کانال خود قرار دهید، از کجا تهیه کنید که به شما دو راه را پیشنهاد میکنم (البته در فایل ویدیویی) که میتوانید از هر دو راه استفاده کنید.

دوست خوبم تولید محتوا اونقدر مهمه که اگه به خوبی و جذاب صورت نگیره، مرحله ی سوم شما رو به چالش میکشه به همین خاطر از تکنیک هایی که به شما در فیلم آموزشی خواهم گفت، پیروی کنید.

کسب اطلاع از پکیج آموزش افزایش اعضای کانال و کسب درآمد از تلگرام

 

جذب و حفظ کاربر و مخاطب: مرحله ی سوم

مرحله ی یک مرحله ای بود که تمام افراد میتونند اونو بگذرونند اما مرحله ی دوم نیاز به مقداری تجربه و رعایت اصول داره که بنده تمام اینها رو بشما خواهم گفت. ولی بااینحال هم هستند افرادی که از این مرحله به سلامت عبور میکنند ولی مرحلهی سوم این خبرها نیست. تو این مرحله مشخص میشه که چه کانالی میتوانه درامد زایی داشته باشه و چه کانالی تو همون دو مرحله ی ابتدایی، درجا بزنه.

مرحله ی سوم اونقدر مهمه که اونو به دو زیر مرحله تقسیم کردم. یکی از اونها جذب کاربر و دیگری حفظ کاربر است. راستش رو بخواین هر دوی اونها مهمه ولی به نظر بنده اولی مهم تره چون تا کسی وارد کانال تلگرامی شما نشود، چطور میخواهید اونو در کانال خود حفظ نمایید؟!

اساساً برتری و مزیت آموزشهای ویدیویی من که محصول یکسال تلاش و تحقیق بنده بوده، بر همین اصل تکیه داره؛ یعنی جذب کاربر و مخاطب به کانال. این مهمترین کاری است که شما برای درآمدزایی کانالتون باید انجام دهید. درآموزش ویدیویی که تهیه کردم تمام روشها و استراتژی های جذب ممبر که کانالهای میلیون ممبری را به جایگاه فعلی رسانده را توضیح داده ام. فقط کافیه طبق آموزشهای بنده جلو برید و روزانه بدون هیچ هزینه ای کاربر تلگرامی رو به کانالتون اضافه کنید.

اما اصل دوم در مرحله ی سوم، حفظ مخاطبانی است که با روش بنده به کانالتون اضافه میکنید. با روش منحصربه فردی که بشما آموزش خواهم داد شما حداکثر یکی- دو روز فرصت دارید تا ممبرهای جذب شده رو ترغیب به موندن در کانالتون کنید که همه ی این ترغیب برمیگرده به: جذابیت محتوای تولیدی شما در کانال که اگر این موارد را رعایت کنید، براحتی میتوانید اکثر آنها را در کانال حفظ نمایید:

 

⬅️ رعایت 4 اصل و نکته در تولید محتوای کانال:

با استفاده از روشهای پیشنهادی بنده برای تولید محتوای جذاب که همه ی موارد فوق در آموزشهای ویدیویی بطور مشروح به اون اشاره شده میتوانید کیفیت محتوای خود را بهبود دهید. بنابراین نگران هیچ موضوعی نباشید و قدم به قدم با من جلو بیایید.

 

کسب درامد: مرحله ی چهارم

اگر مطابق با آموزشهای ویدیویی بنده جلو بیایید و سه مرحله ی ابتدایی رو باقدرت بردارید در آن صورت به مرحله ی شیرین کسب درامد خواهید رسید. روشهای مختلفی برای کسب درامد از کانال تلگرامی وجود داره که مهمترین اونها عبارت اند از:

⬅️ تبلیغات

⬅️ ارسال انبوه پیام تبلیغاتی

⬅️ برگزاری کلاسهای آنلاین در تلگرام

⬅️ خدمات تلگرامی

⬅️ چالشهای تلگرامی فرصتی فوق العاده برای کسب درامد

دوست عزیزم تمامی اینها فقط نگاهی گذرا بر فایلهای ویدیویی آموزشی ما بوده و مطمئن باش درصورتیکه اجرای فرمول جادویی ما، به طور تضمینی به درامد خواهی رسید. پس تا دیر نشده و مایل به کسب درامد هستی، کار خودت رو شروع کن چراکه احتمال افزایش قیمت برای ویدیوهای آموزشی وجود خواهد داشت.

کسب اطلاع از پکیج آموزش افزایش اعضای کانال و کسب درآمد از تلگرام

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما