هدف از سئو کردن سایت رسیدن به درآمدهای فوق العاده بالا، بدون هزینه های بالای بازاریابی است. بدیهی است که مهمترین هدف هر کسب و کار اینترنتی رسیدن به درآمد عالیست. چراکه هر کسب و کاری اگر نتواند به درآمد برسد دیر یا زود مجبور است صحنه را ترک کند.

اما با اینکه سئو می تواند درآمد هر وب سایتی را کاملاً متحول کند، چرا اکثر سایت ها از آن بهره ای نبرده اند؟ پاسخ واضح است: بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو با اینکه اصلاً کار سختی نیست اما نیاز به تخصص بالایی دارد.

از طرفی روز به روز رقابت در عرصۀ سئو برای سایت های ایرانی سنگین تر می شود. شاید چند سال قبل نیاز به چنین سطحی از تخصص برای سئو کردن سایت نبود و رقابتی هم بر سر بالا آمدن در نتایج گوگل به این صورتِ فعلی، هنوز شکل نگرفته بود.

حقیقتِ تلخ این هست که  تا مادامی که سایتِ شما در نخستین نتایجِ جستجوی گوگل دیده نشود هرچه زحمت برای سایت خود کشیده باشی کاملاً بیهوده و بی نتیجه است. حتی اگر در زمینۀ کاری خود ، بهترین باشی کسی نمی تواند سایتِ شما را در گستره ی اینترنت پیدا کند.

از طرف دیگر: اگر بتوانی خود را به نتایج اولِ گوگل برسانی دیگر مشکل مشتری و درآمد نخواهی داشت. به راحتی می توانی کسب و کار آنلاین خود را به رونق برسانی و از انجام کاری که عاشقش هستی لذت ببری. گوگل خودش برایت هزاران مشتری می آورد ، آنقدر که حتی تصورش را هم نمیتوانی بکنی!

آموزش راه اندازی فروشگاه آنلاین در شبکه‌های اجتماعی مانند کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام و فیس بوک و…

راه‌اندازی فروشگاه آنلاین در شبکه‌های اجتماعی مثل کانال تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام، فیس بوک، وبلاگ‌ها و هر شبکه اجتماعی که شما دوست دارید کا بسیار آسانی هست. شاید از اینکه هر بار شماره کارت خود را به مشتری پیامک کنید و مشتری از پرداخت خود اسکرین شات بگیرد و برای شما بفرستد خسته شده اید (البته بسیاری از مشتریان اصلاً چنین زحمتی به خود نمیدهند و از خیر خرید کردن میگذرند) حتما تا حالا بارها از خود پرسیده اید که چی میشد اگه می‌تونستم کانال تلگرام یا پیج اینستاگرامم را مجهز به یک فروشگاه آنلاین تمام و کمال کنم. اینطور نیست؟

شما قطعاً میدانید که راز ثبات و ماندگاری در کسب و کار اینترنتی توانایی در فروش محصولات و خدمات و کسب درآمد هست. تا وقتیکه سایت شما فروش نداشته باشد تمام کارهایی که برای کسب و کارتان انجام میدهید اتلاف وقت و هزینه هست. هرچه برای تولید محتوای عالی و سئوی سایتتان وقت و هزینه کنید ولی اگر نتوانید بازدید کنندگان را به مشتریانِ محصولاتِ خود تبدیل کنید فقط وقت و سرمایه خود را هدر داده اید.

طراحی سایت با وردپرس بدون یک ریال هزینه!

وردپرس بهترین انتخاب برای طراحی هر نوع سایتی است. کسانی که نمیخواهند یا نمیتوانند برای طراحی سایت هزینه کنند با استفاده از وردپرس میتوانند صاحب یک سایت حرفه ای با تمام ویژگیها و امکانات دلخواه خود شوند. یادگیری و استفاده از سیستم سایت ساز وردپرس بسیار ساده است و علاوه براین نیاز به هیچ پیش زمینه یا دانستۀ قبلی ندارد.بسیاری از اشخاص فکر میکنند برای داشتن یک وبسایت جامع و ایمن باید با برنامه نویسی آنرا بسازند. اما چنین تفکری فقط باعث اتلاف هزینۀ شما میشود و امروز دیگر نیازی به اینکار نیست.

حل مسائل ++C عنوانی است که برای این کتاب آموزشی درنظر گرفته شده. انگیزۀ اصلی تدوین و تالیف این کتاب از اینجا شروع شد که در مدتی که در آموزشگاه ها مشغول به تدریس و آموزش برنامه نویسی بودم گاهی دیده میشد که دانشجویان با چهل یا پنجاه تا مسئلۀ ++C حل نشده به آموزشگاه مراجعه میکردند و هدف آنها از اینکار حل مسائلی بود که استادشان به آنها سپرده بود و در اکثر موارد به آنها گفته بود:" این مسائل ++C را حل کنید چراکه مسائل امتحان پایان ترم شما از میان همین هاست".

کسب درآمد از تلگرام رویاست یا توهم؟ کسب درآمد از تلگرام رویا و توهم نیست. بلکه کاملاً برای همه ثابت شده و خیلی ها را به درآمد میلیونی رسانده است.

آیا می دونستید برخی از صاحبان کانالهایی شما مطالبشان را پیگیری میکنید درآمد ماهیانه چند ده میلیون تا چندصد میلیون تومانی دارند؟

خبر خوش برای شما: تلگرام قویترین پیام رسانی هست که در ایران تبدیل به بزرگترین بازار شده و با آن میتونید بطور نامحدود کسب درآمد کنید…

خبر بد اینکه بیش از ۹۰ درصد کاربران تلگرام، هنوز اونو جدی نگرفتن و هیچ درآمدی از تلگرام ندارند!!!