آیا دوست دارید گوگل را استخدام کنید تا مثل یک کارمند شبانه روزی در خدمت شما باشد و برایتان پولسازی کند؟! چگونه میتوان این چنین هیولایی را شبانه روز به خدمت گرفت؟

آیا میدانید بطور متوسط بیش از 60% کلیک ها در نتایج گوگل فقط مربوط به اولین نتیجه هست و کمتر از 40% کلیک ها بر روی کل نتایج باقیمانده؟

حتماً این گفتۀ وبمستران پولساز را شنیده اید که: بهترین جا برای مخفی کردن یک سایت صفحۀ دوم گوگل هست! چون بیش از 98% کاربران هرگز به صفحۀ دوم نتایج جستجو نمی روند چرا که در همان صفحۀ اول، آنچه دنبالش هستند را پیدا میکنند.

آموزش راه اندازی فروشگاه آنلاین در شبکه‌های اجتماعی مانند کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام و فیس بوک و…

راه‌اندازی فروشگاه آنلاین در شبکه‌های اجتماعی مثل کانال تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام، فیس بوک، وبلاگ‌ها و هر شبکه اجتماعی که شما دوست دارید کا بسیار آسانی هست. شاید از اینکه هر بار شماره کارت خود را به مشتری پیامک کنید و مشتری از پرداخت خود اسکرین شات بگیرد و برای شما بفرستد خسته شده اید (البته بسیاری از مشتریان اصلاً چنین زحمتی به خود نمیدهند و از خیر خرید کردن میگذرند) حتما تا حالا بارها از خود پرسیده اید که چی میشد اگه می‌تونستم کانال تلگرام یا پیج اینستاگرامم را مجهز به یک فروشگاه آنلاین تمام و کمال کنم. اینطور نیست؟

شما قطعاً میدانید که راز ثبات و ماندگاری در کسب و کار اینترنتی توانایی در فروش محصولات و خدمات و کسب درآمد هست. تا وقتیکه سایت شما فروش نداشته باشد تمام کارهایی که برای کسب و کارتان انجام میدهید اتلاف وقت و هزینه هست. هرچه برای تولید محتوای عالی و سئوی سایتتان وقت و هزینه کنید ولی اگر نتوانید بازدید کنندگان را به مشتریانِ محصولاتِ خود تبدیل کنید فقط وقت و سرمایه خود را هدر داده اید.

طراحی سایت با وردپرس بدون یک ریال هزینه!

وردپرس بهترین انتخاب برای طراحی هر نوع سایتی است. کسانی که نمیخواهند یا نمیتوانند برای طراحی سایت هزینه کنند با استفاده از وردپرس میتوانند صاحب یک سایت حرفه ای با تمام ویژگیها و امکانات دلخواه خود شوند. یادگیری و استفاده از سیستم سایت ساز وردپرس بسیار ساده است و علاوه براین نیاز به هیچ پیش زمینه یا دانستۀ قبلی ندارد.بسیاری از اشخاص فکر میکنند برای داشتن یک وبسایت جامع و ایمن باید با برنامه نویسی آنرا بسازند. اما چنین تفکری فقط باعث اتلاف هزینۀ شما میشود و امروز دیگر نیازی به اینکار نیست.

حل مسائل ++C عنوانی است که برای این کتاب آموزشی درنظر گرفته شده. انگیزۀ اصلی تدوین و تالیف این کتاب از اینجا شروع شد که در مدتی که در آموزشگاه ها مشغول به تدریس و آموزش برنامه نویسی بودم گاهی دیده میشد که دانشجویان با چهل یا پنجاه تا مسئلۀ ++C حل نشده به آموزشگاه مراجعه میکردند و هدف آنها از اینکار حل مسائلی بود که استادشان به آنها سپرده بود و در اکثر موارد به آنها گفته بود:" این مسائل ++C را حل کنید چراکه مسائل امتحان پایان ترم شما از میان همین هاست".

کسب درآمد از تلگرام رویاست یا توهم؟ کسب درآمد از تلگرام رویا و توهم نیست. بلکه کاملاً برای همه ثابت شده و خیلی ها را به درآمد میلیونی رسانده است.

آیا می دونستید برخی از صاحبان کانالهایی شما مطالبشان را پیگیری میکنید درآمد ماهیانه چند ده میلیون تا چندصد میلیون تومانی دارند؟

خبر خوش برای شما: تلگرام قویترین پیام رسانی هست که در ایران تبدیل به بزرگترین بازار شده و با آن میتونید بطور نامحدود کسب درآمد کنید…

خبر بد اینکه بیش از ۹۰ درصد کاربران تلگرام، هنوز اونو جدی نگرفتن و هیچ درآمدی از تلگرام ندارند!!!