کسب درآمد از تلگرام رویاست یا توهم؟ کسب درآمد از تلگرام رویا و توهم نیست. بلکه کاملاً برای همه ثابت شده و خیلی ها را به درآمد میلیونی رسانده است.

آیا می دونستید برخی از صاحبان کانالهایی شما مطالبشان را پیگیری میکنید درآمد ماهیانه چند ده میلیون تا چندصد میلیون تومانی دارند؟

خبر خوش برای شما: تلگرام قویترین پیام رسانی هست که در ایران تبدیل به بزرگترین بازار شده و با آن میتونید بطور نامحدود کسب درآمد کنید…

خبر بد اینکه بیش از ۹۰ درصد کاربران تلگرام، هنوز اونو جدی نگرفتن و هیچ درآمدی از تلگرام ندارند!!!

نگران نباشید! فقط کافیست شما راه و روش اینکار را یاد بگیرید تا بتونید وارد این بازار بزرگ پولساز شوید.

آیا به کسب درآمد از تلگرام فکر کردین؟ مطمئن باشید شما هم میتونید وقت خود را در تلگرام به پول تبدیل کنید. تلگرام تکرار نشدنی است با هزاران فرصت کسب درآمد عالی. این فرصت را از دست ندید.

پس اگر میخواین آینده مالی خودتون رو متحول کنید حتماً این صفحه را تا آخر بخونید…

 

 

کسب درآمد از تلگرام... اما چگونه؟

آیا میدونید کانال های چندصدهزار ممبری چطوری به این تعداد ممبر رسیدن؟ حتماً این کانالها را دیدین و شما هم میخواید به اونا برسید و درآمد چندصدمیلیونی داشته باشین.

جوابِ این سئوال که: چطوری کانالی با چندصدهزارممبر داشته باشم؟ اصلاً دشوار و پیچیده نیست! البته سئوال های نظیر این کم نیستند مثل: اسرار و رازهای کانالهای پردرآمد چیه و چطوری به موقعیت فعلی رسیدند؟


راستش داستان شکل گیری دورۀ آموزشی "کسب درآمد از تلگرام" از این قرار بود که چندسال پیش در مقالۀ اینترنتی که یکی از دوستان برایم فرستاده بود این عنوان خودنمایی میکرد: مردی که از سرگرمی در تلگرام بیش از روزی یک میلیون تومان درآمد دارد!

اولش فکر کردم که این حتماً یک عنوان تبلیغاتی برای ایجاد ترافیک و جذب مخاطب هست. اما بهرحال نتونستم جلوی کنجکاوی خودم را بگیرم. موقعی که مقاله را تا پایان خوندم تازه کنجکاوی من بیشتر شد! با خودم گفتم"یعنی میشه از یک کانال سرگرمی در تلگرام ماهانه ۳۰ میلیون تومان درآمد داشت؟" درحالیکه من پس چندسال دانشگاه رفتن - از طریق تدریس و طراحی وب - حداکثر درآمدم به زحمت به برجی ۲میلیون تومان میرسه!!! اما گفتم:"نه نمیشه! من که باورنمیکنم. ولی اگه بشه چی میشه!!!" تصمیم گرفتم سر از رمز و راز اینکار دربیارم.

شروع کردم به تحقیق و از هرکلاس و سمینار و دورۀ آنلاین و استادی که در ارتباط با کسب و کار تلگرامی یا اینترنتی پیدا میکردم حریصانه استفاده میکردم. در این مدت فقط یک سئوال جلوی چشم من رژه میرفت و ذهن مرا رها نمیکرد و کلاً آرامش منو گرفته بود: "چطوری میشه به چنین درآمدهایی از تلگرام رسید؟ اونم به واسطۀ تفریح و سرگرمی! و چقدر اینکار واقعیت داره". درحالیکه من شبانه روز داشتم زحمت میکشیدم و هیچ وقت درآمدم کفایت زندگیمو نمیکرد.

این سئوال بقدری برام اهمیت پیداکرد که پس از چندی کار و زندگی خودم را کاملاً تعطیل کردم و برای اینکه آنچه دربارۀ کسب و کار تلگرام آموختم را عملاً تجربه کنم و از راستی و درستی اون اطمینان پیداکنم تصمیم گرفتم برم و هرجوری شده (حتی مجانی) ادمین یک کانال چندصدهزار ممبری بشم. در طی زمانی که مدیر یک کانال دویست هزار ممبری بودم تجربیات بسیار ارزنده ای بدست آوردم و فهمیدم که کانالهای بزرگ، برای گسترش خودشون و افزایش ممبر و تبلیغات و بدست آوردن شهرت و کلاً برای پایدار ماندن از روشهای مشخصی پیروی میکنند تا به درآمدهای ثابت و بسیار بالایی از تلگرام برسند. البته این روشها بسیار ساده و کاملاً کلاسیک هستن و مثل کلاس اول دبستان میشه روشهای موفقیت در کسب و کار تلگرامی را بسادگی به هر کسی یاد داد.

تا اینکه چند وقت پیش همون دوستی را دیدم که با فرستادن اون مقاله، خواب و خوراک منو ازم گرفته بود. باید بگم هیچ چیز توی زندگی به اندازۀ یک دوست واقعی ارزش نداره! خدا حفظش کنه این دوست عزیزم در تمام این مدت پشتیبان من بود و هرجایی که سمینار یا کلوپ یا هر منبع اطلاعاتی در مورد شبکه های اجتماعی مخصوصاً تلگرام پیدا میکرد از من میخواست که شرکت کنم و هزینه اش را پرداخت میکرد. چون خودش کارِ تمام وقت داشت و نمیتونست و روحیۀ اینکار رو هم نداشت.

خلاصه: آموزش به خواست ایشان آماده شده و الان در دسترس شماست تا شما مجبور نباشید مثل من برای فهمیدن و یاد گرفتنش چندسال وقت صرف کنید، از کار و زندگی بیفتید و هزینه هایی را تلف کنید که اگه بدونید چقدر میشه، شاید دود از سرتون بلند بشه. باور کنید ساختن کانالِ چندصد هزار ممبری با درآمد عالی اصلاً کار سختی نیست. کافیه بدونید که چیکار باید بکنید.

 

کسب درآمد از تلگرام

 

دراینجا میخوام به شما مژده ای بدم: شما هم میتونید! و ما میخوایم بشما بگیم چطوری؟ ما برای شما دوره آموزشی "کسب درآمد از تلگرام" را تدوین کردیم تا شما هم بتونید در کمتر از چند هفته به درآمدزایی دائمی و میلیونی از تلگرام برسید!

این آموزش انحصاری و کاملاً جدید می باشد و در هیچ جایی از وب منتشر نشده است. همچنین این بسته دارای پشتیبانی و آپدیت های منظم و هدایای ارزشمندی هست که باعث رونق کسب و کار تلگرامی شما میشه که در ادامه بشما معرفی خواهدشد.

این دورۀ آموزشی حاصل تحقیقاتی هست که بیش از یکسال طول کشید و همچنان ادامه داره. اگر از آموزشهای دیگه نتیجه نگرفتین مطمئن باشید که با این آموزش شما میتونید در وقت و هزینۀ خود صرفه جویی کنید و یکبار برای همیشه از هر آموزش دیگری در زمینۀ کسب درآمد از تلگرام بی نیاز شوید. ما گارانتی میکنیم که با یکبار سرمایه گذاری برای آموزش خودتون و تهیۀ این محصول نیاز به هیچ آموزش دیگه ای برای موفقیت در کسب درآمد از تلگرام نخواهید داشت.

به این ترتیب شما تنها یکبار برای آموزش خودتان سرمایه گذاری میکنید و ما مسیری را به شما نشان میدهیم تا بتوانید به آزادی مالی برسید و قطعاً این سرآغازی خواهد بود برای تحول عظیم اقتصادی در زندگیتان. پس بابت سرمایه گذاری که میکنید ابداً تردید به دل راه ندید و مطمئن باشید با اینکار آیندۀ کاری و درآمد عالی را برای خودتون تضمین میکنید.

ما در این آموزش به تمام سئوال های شما درمورد چگونگیِ کسب درآمد از تلگرام پاسخ داده ایم و پرده از رازهایی برمیداریم که براحتی با بکارگیری آنها شما هم میتونید کانالی پرعضو بسازید. بیاد داشته باشید موفقیت برای افرادیست که بخواهند و اقدام کنند. فقط کافیست باور کنید و تصمیم بگیرید که پولدار شوید. کسب و کار در تلگرام علاوه بر تامین مخارج زندگی شما، میتواند شما را به درآمدهای رویایی برساند. کافیه راه رسمش را بلد بشید.در دورۀ آموزشی «کسب درآمد از تلگرام» به این سئوالات پاسخ داده میشه:

چطور میتونید کانالی معروف، موفق و پردرآمد بسازید؟ کانالهایی مانند"خبر فوری" یا "پارسینه" یا "ورزش سه" یا " گیزمیز" یا "خروس جنگی" چگونه به این تعداد ممبر رسیدند؟ حتماً میدونید کانال ایرانی خبرفوری با حدود دومیلیون ممبر، درحال حاضر بزرگترین کانال تلگرام درجهان هست.

مهمترین اشتباهاتی که باعث شده اکثر کانالها در تلگرام به درآمدزایی نرسند و شکست بخورند چیست؟ البته برخلاف آنچه خیلی افراد فکر میکنند کسب درآمد از تلگرام کار ساده ایست. ولی در هر کاری شما باید ترفندها و روشهای انجامش رو بدونید که این یکی از اهداف ما دراین آموزش هست.

کسب درآمد از تلگرام بهترین روش کسب درآمد از اینترنت بحساب میاد، اما چگونه؟ ما به این سئوال پاسخ جامعی دادیم و تمام روشهای کاربردی و کاملاً عملیِ کسب درآمد از تلگرام را برای شما فاش کردیم. میتونید مطمئن باشید که در این پکیج آموزشی تمام روشهای واقعی و عملی کسب درآمد از تلگرام گفته شده و شما بسرعت و براحتی با تمامی فوت و فن های کسب درآمد از تلگرام میتونید آشنا بشید (از ابتدای کسب و کارتان تا اینکه چگونه به درآمد برسید و این درآمد را میلیونی کنید آموزشهای ما راهنما و چراغ راهتان هست).در دورۀ آموزشی «کسب درآمد از تلگرام» :

با روشهای عملی و ساده اما قدرتمند برای کسب درآمد رویایی از تلگرام آشنا خواهید شد. شما هم میتوانید به آسانی از تلگرام درآمد فوق العاده و عالی داشته باشید.

انواع روشهای افزایش عضو و ممبر واقعی(نه قلابی و فیک) کانال های تلگرام را (بدون استفاده از برنامه های اد اجباری) خواهید آموخت (روشهایی که با اجرای آنها کانالهای معروف و چندصد هزار عضوی ایجاد شده اند)

تمامی ترفندهای حرفه ای تلگرام و افزایش هوش مالی تلگرامی را خواهید آموخت.

با روشهای جدید کارآفرینی با تلگرام، ایده های نوین و خلاق کسب درآمد از تلگرام آشنا خواهید شد. تا بواسطه اون بتونید کسب و کار خودتون رو در تلگرام راه بیندازید

افزایش ممبر کانال تلگرام
بیش از ۱۰ ساعت ویدیوی آموزشی : روش های افزایش ممبر و کسب درآمد از تلگرام

نام پکیج: کسب درآمد از تلگرام و روشهای افزایش عضو کانال

موضوع: آموزش گام به گام روشهای افزایش عضو کانال تلگرام و انواع روشهای کسب درآمد از تلگرام

فرمت دوره: ویدئویی MP4

مدت زمان دوره: بیش از ۱۰ ساعت

حجم کل: ۷۸۶ مگابایت (کیفیت بالای 720p HD با کمترین حجم ممکن)

مخاطب: همۀ افرادی که روزانه بیش از یک ساعت در تلگرام فعال هستند.

تالیف و تدوین: کیوان خدادادیان (مدرس طراحی وب ، سئو ، گرافیک و برنامه نویسی با بیش از ۱۴ سال سابقه تدریس)

نوع محصول: پکیج قابل دانلود + پشتیبانی (لینک دانلود پکیج بلافاصله پس از خرید برای شما نمایش داده خواهد شد)

   بخش مقدمه
  آشنایی اولیه با اموزش کسب درآمد از تلگرام و افزایش ممبر کانال
  بخش اول
  آموزش روشهای افزایش ممبر و اعضای واقعی کانال تلگرام  
  بخش دوم
  وبینار «صفر تا ۱۰۰ کسب درآمد از تلگرام»
  بخش سوم
  وبینار «ایده های پولساز تلگرامی»
  بخش چهارم   آموزش ایجاد فروشگاه برای کانال تلگرام (هدیه)
  بخش پنجم   به روز رسانی آموزش

 

مژده: نخستین آپدیت این بستۀ آموزشی در فروردین ۹۸ منتشر شد.

این بروزرسانی شامل بیش از ۲ ساعت آموزش تصویری درمورد مهمترین موضوعاتی می باشد که تاکنون بیشترین دغدغه و سئوال خریدارن بوده. در این آپدیت به دو سئوال مهم پاسخ داده شده است:

۱- موثرترین و قدرتمندترین روش افزایش عضو کانالهای تلگرام در ابتدای راه اندازی کانال چیست؟ (کارایی این روش ۱۰۰ درصد تضمین شده است و بارها آزمایش شده)

۲- چگونگی تولید، بازاریابی و فروش محصولات گران قیمت در تلگرام (کسب و کاری که اگر درست اجرا شود براحتی میتواند شما را ثروتمند کند)

باز هم مژده داریم برای شما خریدار گرامی!!!

با خرید این بستۀ آموزشی، شما میتوانید آموزش راه اندازی فروشگاه در تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی به ارزش ۸۷ هزارتومان را بعنوان هدیه دریافت کنید (این هدیه از اول تیرماه ۹۸ فقط برای ۵۰ خریدار اول خواهد بود).

 
870,000 ریال
 

 

طبق آمارهای موثق، درحال حاضر درحدود ۴۵ میلیون ایرانی، از تلگرام استفاده میکنند و این یعنی: بزرگترین بازار در کشور. هیچ رسانۀ اجتماعی تاکنون نتوانسته در ایران به اندازه تلگرام موفق باشد. تلگرام بهترین و قویترین پیام رسانی است که با آن میتوانید به میزان نامحدود درآمد کسب کنید.

اما باید بدونیدکه ۹۰% کاربران تلگرامی، هرگز هیچ درآمدی از تلگرام کسب نکردند. حالا به این فرصت فکرکنید که تلگرام (با قدرت کسب درآمد فوق العاده بالا) در ایران بسیار فراگیر شده و شما تاکنون هیچ درآمدی از آن نداشتید!

اگر از جوانانی که هم اکنون از تلگرام درآمدهای نجومی کسب میکنند اطلاع داشتید یک لحظه هم معطل نمیکردید. البته شرایط شما کاملاً قابل درک است چراکه ما هم تا دو سال پیش همین وضع را داشتیم و در جایگاه فعلی شما بودیم. اما پس از چندی تصمیم گرفتیم که راه های مختلف کسب درآمد از تلگرام را کشف کنیم و برای رسیدن به چنین هدفی بیش از یکسال زمان صرف کردیم و به تحقیق و مطالعه پرداختیم. علاوه براین برای تهیۀ انواع آموزشها و شرکت درهر وبینار و آموزشی که در ارتباط با روشهای افزایش اعضای تلگرام و ایده های جدید کسب درآمد از تلگرام برگزار میشد میلیونها تومان هزینه کردیم تا بتونیم اطلاعاتمون را در این زمینه کامل کنیم.

اکنون حاصل این تلاش را با اخلاص تقدیم حضور شما عزیزان میکنیم و شما میتونید نتیجۀ بیش از یکسال تحقیقِ ما را یکجا و به آسانی بدست بیارید و براحتی راه موفقیت را طی کنید و کسب درآمد خودتان را در تلگرام شروع کنید.

قبلا این راه برای شما هموار شده است. اکنون شما فقط باید تصمیم بگیرید که به موفقیت برسید.

 

 کسب درآمد اینترنتی از تلگرام

 

محتویات پکیج آموزشی «کسب درآمد از تلگرام»

پکیج آموزش کسب درآمد از تلگرام کامل ترین دورۀ آنلاین در زمینۀ افزایش ممبر کانال تلگرام و کسب و کار تلگرامی هست و تمامی موارد آموزش داده شده کاملاً آزموده شده و جواب داده اند. چراکه این روشها درحال حاضر توسط کانالهای موفقِ چندصدهزار ممبری جهت کسب درآمد از تلگرام و افزایش اعضا بکار گرفته میشود.. این دورۀ آموزشی بصورت تصویری بوده تا یادگیری مطالب برای شما عزیزان زحمت کمتری داشته باشد.

بیش از ۱۰ ساعت ویدیو آموزشی: کسب درآمد از تلگرام و افزایش اعضای کانال

 

کسب درآمد از تلگرام

 دورۀ «کسب درآمد از تلگرام» شامل ۳ بستۀ آموزشی است:


این پکیج آموزشی شامل ۳ دورۀ آموزشی است:

۱- آموزش «روشهای افزایش ممبر و اعضای واقعی کانال تلگرام» . روشهایی که کانالهای چندصدهزار ممبری، جهت افزایش اعضا و گسترش کانالشان استفاده کرده اند. استراتژی های مختلف افزایش عضوِ واقعی تا رسیدن به کانالهایی که بیش از یک میلیون ممبر دارند. ارزش و قیمت واقعی این قسمت در وبسایت های مشابه درحدود ۱۰۰ هزار تومان. (این بخش از آموزش برای شما ۵۰ هزارتومان محاسبه شده)


۲- وبینار «صفر تا صد کسب درآمد از تلگرام» که با این آموزش شما میتوانید شروع به کسب درآمد از تلگرام نمایید. در این وبینار تمامی روشهایی که میلیونرهای تلگرامی درحال حاضر با استفاده از آنها درآمدهای بالایی کسب میکنند مورد بحث و بررسی قرار گرفته. ارزش و قیمت واقعی این وبینار بیش از ۴۰۰ هزار تومان هست. (این بخش از آموزش را شما با قیمت کمتر از ۴۰ هزارتومان دریافت میکنید)


۳- وبینار «ایده های پولساز تلگرامی» که میتوانید از آن جهت ساخت استارتاپ (کسب و کار جدید و بی رقیب) استفاده کنید و یا از آن الهام بگیرید. همچنین در این وبینار، روش ایجاد و افزایش هوش اقتصادی در تلگرام و شکار ایده های پولساز تلگرامی توضیح داده شده. روش های تضمینی و فوق العادۀ کسب درآمد روزانه بیش از یک میلیون! تاکنون این وبینار بصورت عمومی منتشرنشده و همواره افراد با هزینه های بالایی (در دوره های خصوصی) به این اطلاعات دست می یافته اند. بدلیل منحصربفرد بودن، ارزش و قیمت واقعی این وبینار: بی نهایت!!! (این بخش از آموزش را شما بعنوان هدیه دریافت میکنید)


آنچه در میان سایر آموزشهای اصلیِ این پکیج وجود دارد:
۱
. روشهای حفظ امنیت در تلگرام برای آشنایی و جلوگیری از هک شدن (آموزش کامل تنظیمات تلگرام)

۲. آموزش ساخت و روش فروش استیکر.

۳. آموزش مهم ترین اصول اقتصادی که ثروتمندان هیچ وقت به شما نمی گویند (هوش مالی).

۴. آموزش روشهای ساخت تبلیغات کارآمد جهت استفاده در تلگرام.

۵. لیست صدها کانال و گروه در تلگرام جهت تبلیغات و معرفی کانالتان.

۶. آموزش کامل کسب درآمد از inoti و mobomi و سایت های مشابه.

کسب درآمد از تلگرام

شاید تصورکنید که غیرممکن هست تمام اینها در یک دورۀ آنلاین یکجا گردآمده باشد، اما واقعیت دارد!

 

فرصت استثنایی خرید دورۀ آنلاین «کسب درآمد از تلگرام»

۳ پکیج آموزشی در یک دوره

۸۷ هزار تومان

 
870,000 ریال
 

افزایش قیمت بزودی

همراه پشتیانی محصول. بنابراین حتی یک لحظه هم تردید نکنید…

پس از خرید این دوره ، لینک دانلود محصول بلافاصله دراختیار شما قرار میگیرد

کاملترین دورۀ کسب درآمد از تلگرام همراه با پشتیبانی

تصویری و گام به گام

پشتیبانی دائمی همراه با بروز رسانی های منظم و مطالب تکمیلی

در صورت وجود هرگونه ابهام قبل یا بعد از پرداخت از قسمت پشتیبانی ارتباط حاصل فرمایید پشتیبانی محصول

شما میتوانید در صورت وجود هرگونه ابهام قبل یا بعد از پرداخت با شماره یا id ی تلگرام من تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس پشتیبانی : 09191531850
آیدی پشتیبانی تلگرام : https://t.me/keyvankhodadadyan

کسب درآمد از تلگرام

توجه فرمایید که قیمت این دوره که زحمت زیادی برای تدوین و تولید آن کشیده شده، از قیمت دو پرس غذا، و یا یک لباس دست دوم نیز کمتر است! ولی ما تضمین میکنیم که شما با مطالعۀ این دوره، میتوانید تحولی عظیم در زندگی مالیتان بوجود آورید.

اکنون تصمیم با شماست و آینده ی شما در دست خودتان است. می توانید این صفحه را ببندید و بازهم در تلگرام به گروه ها و کانالهای خود بروید و چند پیام مضر را مطالعه و کمی بخندید و همیشه از خود بپرسید که دیگران چطور از تلگرام و اینترنت پولهای کلان درمی آورند. یا اینکه می توانید همین حالا این دورۀ آموزشی را تهیه کنید و با فراگیری روشهای افزایش اعضا و کسب درآمد از تلگرام زندگی مالی خود را متحول کنید و کسب درآمدتان را از همین فردا شروع کنید. در هرحال تصمیم با شماست!

همچنین اگر در مورد خرید این پکیج سوالی دارید، می توانید به آسانی با ما تماس بگیرید.

برای آنکه خریداران دوره همیشه مطالب تکمیلی مربوط به دورۀ «کسب درآمد از تلگرام» را بتوانند دریافت کنند، ابتدا قبل از خرید از آنها ثبت نام به عمل می آید تا بعداً با ورود به سایت ، مطالب تکمیلی را در آینده به رایگان دانلود کنند.

 

نظر مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند (فقط در یک روز):

کسب درآمد از تلگرام - مشتریان کسب درآمد از تلگرام - مشتریان کسب درآمد از تلگرام - مشتریان

شمارۀ مشتریان بنا به درخواست ایشان مخدوش شده...

کسب درآمد از تلگرام

 

کسب درآمد از تلگرام

آیا این محصول اصل است؟ چگونه میتوانم از اصالت محصول مطمئن باشم؟

میتوانم به شما اطمینان دهم که در هیچ کجای اینترنت این محصول به فروش نمیرسد و در انحصار ماست. ما در هیچ جایی نمایندگی فروش نداریم. شما حتی مشابه این محصول را در هیج جایی از اینترنت نمیتوانید پیدا کنید. چون آموزشی که اکنون پیش رو دارید براساس تحقیقات یکساله ما دربارۀ کسب و کارهای تلگرامی است. و همچنین روشهایی که با انجام آنها ادمین های موفقِ کانالهای بزرگ تلگرام بسرعت ممبر جذب کرده اند و کانالهای پولساز خودشان را ساخته اند.

همچنین برای اطمینان از اصالت این محصول شما میتوانید به پشتیبانی سایت رفته و با ما تماس بگیرید ویا پیام بگذارید تا مطمئن شوید که پشتیبانی محصول در تمام مسیر کار ، همراه و یاور خریداران این پکیج خواهد بود. علاوه براین ما همواره تا مادامی که این محصول برای خرید برروی سایت وجود داشته باشد بطور مداوم به روز رسانی های آنرا به اطلاع خریداران میرسانیم تا با ورود به اکانت خود، آنرا بصورت یک فایل مجزا و مستقل دانلود کنند.

همیشه بیاد داشته باشید: اگر توانستید با پشتیبانی صحبت کنید میتوانید به فروشگاه و اصالت محصول اعتماد کنید (برای مثال می توانید به صفحۀ درباره ما و پشتیبانی این سایت مراجعه نمایید که شماره تلفن ثابت دفتر کار تهران سایت در آن قرار داده شده است). متاسفانه همیشه بیشترین ضرر خرید محصولات بی اصالت را مشتریان پرداخت می کنند.


اگر در هر مرحله ای از انجام فرایند کاری سوالی داشتم، شما پاسخ گوی من هستید ؟

قطعاً صددرصد مطمئن باشید. در هر مرحله از فرایند پیشرفت کسب وکارتان در تلگرام، هر سوالی که در زمینه محتوای ارائه شده شده در این بستۀ آموزشی برایتان پیش آمد، میتوانید با پشتیبانی درمیان بگذارید.


آیا روشهای افزایش ممبر توضیح داده شده در این بستۀ آموزشی ممبرفیک یا با استفاده از تله ممبر و اد اجباری است؟

خیر به هیچ وجه. روشهای ادممبر اجباری که با استفاده از برنامه های «سکه بگیر عضو شو» نظیر تله ممبر و گولدممبر و سایر برنامه های ممبر ادکن اجباری یا فیک ممبر به هیچ وجه توصیه نمیشود. چراکه هر شخصی که با این برنامه ها به کانال شما اد شود قطعا غیرفعال بوده و مانند شما از روی اجبار عضو شده. پس علاوه براینکه چنین اعضایی غیرفعال بوده و مانند ممبرفیک یا قلابی درآمدی برای کانال شما ندارند سرانجام با حذف اکانتی که غالبا با شماره مجازی برای خود ساخته اند (برای خلاصی از شر کانالهای زیادی که برای عضوگیری ناچاراً عضو آنها شده اند) بصورت delete acount در کانال شما نشان داده میشوند که برنامۀ تلگرام هرچندوقت یکبار همۀ آنها را حذف میکند. در مورد خرید یا ایجاد ممبرفیک فقط در ابتدای کار موقعی که عضوی در کانال خود ندارید حداکثر 1000 عضو مانعی ندارد. بیشتر از این توصیه نمیشود.


آیا روش های کسب درآمد از تلگرام که در این بسته آموزشی توضیح داده شده، قابل اجرا و واقعی هستند یا فقط یک سری مطالب ساده و بدیهی مانند آموزش کانال زدن و کسب درآمد از تبلیغات رو میگه که با یک سرچ ساده در اینترنت هم میتوان آنرا فهمید؟

به عنوان شخصی که سالها ادمین کانالهای بیش از صدهزازممبر بوده و همچنین ده ها کانال را از صفر استارت زده ام و به چندصدهزار ممبر رسانده ام باید بگویم که روش کسب درآمد با گرفتن تبلیغ، برای افرادی که تازه میخواهند وارد کسب درآمد از تلگرام شوند، بلااستفاده است! در آموزش “کسب درآمد از تلگرام” شما با تمامی روشهای مطمئن کسب درآمد از تلگرام آشنا میشود. این روشها کاملاً اجرایی هستند و بسیاری از افراد با استفاده از آنها درحال حاضر درآمد خوبی از تلگرام کسب میکنند.

 

ضمانت ۱۰۰ درصد رضایت شما

آموزش کسب درآمد تلگرام موضوع حساسی است. شاید بگویید همه از این قول‌ها می‌دهند! ولی ما نه تنها قول می‌دهیم بلکه کارمان را تضمین می‌کنیم.

شما از زمان ثبت‌نام در دوره ۳۰ روز فرصت دارید درس‌های آموزش کسب درآمد از تلگرام را دانلود کنید، مطالب را بیاموزید و آن‌ها را اجرا کنید. اگر احساس کردید مطالب مفید و کاربردی نیست، می‌توانید از ادامه دوره انصراف دهید و کل مبلغ خود را پس بگیرید. بنابراین هیچ چیزی برای از دست دادن وجود ندارد. شما یا از دوره آموزش کسب درآمد از تلگرام کاملا لذت می‌برید یا از آن انصراف می‌دهید و کل مبلغ خود را پس می‌گیرید.


فهرست و سرفصلهای دوره چیست ؟

بیش از ده ساعت ویدیو آموزشی. این دورۀ آموزشی شامل قدرتمندترین روشهای افزایش عضوی که کانالهای مشهور و میلیونی تلگرام از آنها بهره برده اند و همچنین چند استراتژی مهم و اثبات شده که شما را از ممبر صفر به کانال چندصد هزار ممبری میرساند هست. در بخش دوم از این آموزش یعنی: درآمدزایی از طریق تلگرام از مقدماتی تا پیشرفته که شامل بیش از 25 سرفصل میباشد شما با روشهای کسب درآمد از تلگرام آشنا میشوید. برخی از سرفصل ها در اینجا اشاره میشود. قسمتی از سرفصلهای دوره عبارتند از :

مقدمه ای جذاب و آموزنده دربارۀ تلگرام
روشهای تولید محتوا و مدیریت کانالهای تلگرام توسط رباتهای مربوطه
روشهای تبلیغ نویسی و توسعه کانال تلگرام
کسب درآمد عالی از مدیریت انواع کانالهای ارتباطی
کسب درآمد عالی برای گرفتن تبلیغ کانال تلگرام
کسب درآمد خیلی خوب از ساخت کانال فروشگاهی
کسب درآمد از برندسازی
کسب درآمد عالی از طریق فروش داده
کسب درآمد از ارسال پیام انبوه
کسب درآمد فوق العاده با مشاوره دادن
کسب درآمد عالی از طریق برگزاری کلاس های تلگرامی
کسب درآمد از ساخت استیکر
کسب درآمد فوق العاده از اشتراک فایلهای دانلودی
کسب درآمد عالی به شیوه صفحه فرود و جمع اوری ایمیل
کسب درآمد فوق العاده از کلیک روی لینک
کسب درآمد فوق العاده از دورکاری و فریلنسنگ
کسب درآمد فوق العاده با خرید و فروش کانال های تلگرامی
کسب درآمد عالی از مدیریت تولید محتوا برای کانال ها و سایت انجام میدم
کسب درآمد خوب از شارژ اعتباری تلفن همراه با تلگرام
کسب درآمد خوب از همکاری در فروش
کسب درآمد تلگرامی عالی از ایران ادز
کسب درآمد تلگرامی عالی از تولوگرام
کسب درآمد فوق العاده از پنل اختصاصی سایت بازدید فا
کسب درآمد خیلی عالی از موبودید

و همچنین در وبینار «ایده های تلگرامی» که در این بسته آموزشی موجود هست با روشها خلاق و ابتکاری کسب درآمد از تلگرام و انواع طرحهای قابل اجرایی آشنا میشود که شما هم با استفاده از آنها میتوانید کسب و کار بی رقیب و انحصاری (استارتاپهای تلگرامی) خودتان را راه بیندازید.

 
870,000 ریال
 


 

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام بسیار بسیار عالی

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما