شما قطعاً میدانید که راز ثبات و ماندگاری در کسب و کار اینترنتی توانایی در فروش محصولات و خدمات و کسب درآمد هست. تا وقتیکه سایت شما فروش نداشته باشد تمام کارهایی که برای کسب و کارتان انجام میدهید اتلاف وقت و هزینه هست. هرچه برای تولید محتوای عالی و سئوی سایتتان وقت و هزینه کنید ولی اگر نتوانید بازدید کنندگان را به مشتریانِ محصولاتِ خود تبدیل کنید فقط وقت و سرمایه خود را هدر داده اید.

چرا مشتریان محصولات ما را نمی خرند؟

داستان تلخی که تقریبا برای تمام کسب و کارهای اینترنتی در شروع پیش می آید و شاید برای شما هم پیش آمده باشد از این قرار هست که محصولی را با شوق زیاد تولید میکنید و آنرا در وبسایت خود قرار میدهید به امید اینکه استقبال روبرو شود و صدها نفر آنرا خرید کنند. اما برخلاف انتظار روزهای متوالی میگذرد وکسی محصولتان را نمیخرد درحالیکه شما به کیفیت محصول خود ایمان دارید.

نگران نباشید شما اولین نفری نیستید که با چنین مسئله ای مواجه شده و این فقط مشکل شما نیست! تقریبا تمام کسب و کارها این مشکل را تجربه میکنند. این درحالیست که سایر سایت ها محصولات مشابه محصول شما را صدها بار فروخته اند و از فروش خود سود کرده اند. پس مشکل کجاست؟

 

اکثر مدیران سایت ها بعلت اینکه مطمئن هستند محصولاتشان بهترین کیفیت را دارد انتظار دارند مورد استقبال قرار گیرد و فروش خوبی داشته باشد. اما هرگز کیفیت محصولات باعث فروش آنها نمیشود. چرا که برخی با وجود محصولات بی کیفیت فروش عالی دارند. پس مشکل چیز دیگری است. بطور خیلی خلاصه میتوان گفت: در اکثر اوقات جملاتی که برای معرفی محصولاتان استفاده میکنید مشتریان را فراری میدهند!

در واقع مشکل کسب و کارهای اینترنتی که نمیتوانند محصولات خودرا بفروشند در تبلیغ نویسی صفحه محصولاتشان است. لازم هست این نکته را بدانید که تبلیغ نویسی صفحه محصول مهمترین عامل در پرفروش بودن یک محصول است.


در اکثر اوقات موقعی که صفحه محصولات برخی از سایت ها را شخصا بررسی کردم به این حقیقت رسیدم که حتی ساده ترین اصول تبلیغی نویسی در آنها رعایت نشده. پس کاملاً طبیعی است که بازدیدکننده ترغیب نشود و به آن جذب نشود. بعضی از سایت ها هم برعکس آنقدر از متن های تبلیغاتی با رنگها مختلف و عکس های بی ربط و شلوغ استفاده میکنند که مخاطب را عملاً از سایتشان فراری میدهند.

 

نوشتن محتوای تبلیغاتی برای فروش یک محصول یک هنر و تخصص هست که باید آنرا یاد گرفت و تمرین کرد. متاسفانه اکثر مدیران سایت های ایرانی در انجام اینکار بسیار ضعیف و ناتوان هستند. البته برخی هم کلاً صورت مسئله را پاک کرده اند و با صرف هزینه های بالا اینکار را به تبلیغ نویسان حرفه ای واگذار کرده اند.

 

واقعیت این هست که:

مشتریان محصولات عالی را نمیخرند! مشتریان تبلیغ نویسی عالی را میخرند!


یکی از اصول تبلیغ نویسی: مهم نیست محصول شما چه کیفیتی دارد! مهم این است که محصول شما چه سودی برای مشتری دارد و چه تغییری در زندگی او ایجاد میکند.

 


پس فقط تبلیغ نویسی میتواند مشکل پایین بودن فروش را برای شما حل کند

مهمترین هدفی که علم تبلیغ نویسی دنبال میکند برداشتن موانع ذهنی هست که مانع خرید کردن میشوند. اینکار باعث میشود تا آنان سریعتر بتوانند تصمیم بگیرند و از شما خرید کنند. متاسفانه بسیاری از مدیران وب فکر میکنند تبلیغ نویسی درمورد محصول است اما درواقع تبلیغ نویسی درمورد مشتری است.

 

سالها پیش وقتی فروشندگان دریافتند که مردم علاقه ای به شنیدن اطلاعاتی که آنها در مورد کیفیت یا ویژگیهای محصولشان بیان میکنند ندارند اصلاً به آنها توجه نمیکنند. به همین دلیل روش هایی را کشف کردند تا بدون مزاحمت برای مشتریان، آنها را به محصول خود علاقه مند کنند و به این ترتیب هنر نوشتن تبلیغات شکل گزفت. امروزه نیز در وب مردم علاقه ای به این نداند که شما به آنها بفروشید مگر اینکه با روش های تبلیغ نویسی بتوانید آنها را علاقه مند کنید. تا بشما فرصت بدهند و به محصولتان توجه کنند و تازه آن موقع تصمیم گیری میکنند که محصول شما برای آنها مفید هست یا نه. که البته این تصمیم را هم تبلیغ نویس برای مشتری میسازد.

 

مادامیکه نتوانید به مخاطب ثابت کنید محصول شما دقیقاً همان چیزی است که نیاز دارد نمیتوانید بفروشید. پس باید تبلیغ نویس حرفه ای باشید تا بتوانید آنها را قانع کنید و روی مخاطب تاثیر بگذارید و مشتری را به این نتیجه برسانید که محصول شما تنها راه حل برای مشکل یا نیاز آنهاست.

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای

آنچه در آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای یاد میگیرید:

چرا مشتریان خرید میکنند. دلایل خرید آنها چیست و چطور از این دلایل برای ایجاد انگیزه در مشتری استفاده کنیم.

مشتریان چطور تصمیم میگیرند و چگونه میتوان آنان را به تصمیم گیری سریعتر برای خرید محصولی تحریک کرد؟

چه مراحلی را باید انجام دهید تا حرفه ای ترین صفحۀ تبلیغاتی محصولات را خلق کنید؟ چیزی که فروش وبسایت شما را حداقل 10 برابر افزایش میدهد اجرای دقیق اصول و تکنیک های تبلیغ نویسی حرفه ای است.

چگونه عناوین و تیترهای حرفه ای بنویسید تا در کمتر از ۳ ثانیه مخاطبان را ترغیب به خرید کند.

چگونه میتوانید ادعای خود را اثبات کنید و محصولتان را بفروشید. اصول روانشناسی که براحتی میتوانید با استفاده از آنها ادعاهای خودرا بدون هیچ تلاش اضافه ای اثبات کنید.

پیشنهاد ردنشدنی چیست و چگونه میتوانید پیشنهاد فروش های رد نشدنی بسازید که مخاطب نتواند آنها را نادیده بگیرد؟

چگونه ویدئوهای تبلیغاتی موثر و حرفه ای تولید کنید و با ویدئوهای تبلیغاتی محصولات گران قیمت خودرا بفروشید؟

و بسیاری از نکات حرفه ای و مهمی که حتماً باید دربارۀ تبلیغ نویسی بدانیدتبلیغ نویسی حرفه ای

نام محصول: آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای

بطور خلاصه در این محصول شما تبلیغ نویسی صفحه محصولات در وب یا مجلات و رسانه ها، و همچنین تولید ویدئوهای تبلیغاتی را بطور کامل و موثر آموزش خواهید دید. شما با تبلیغ نویسی حرفه ای براحتی میتوانید محصولات خود را فارغ از هرگونه کیفیت به مخاطبان بفروشید.

نوع آموزش: ۸ عدد فایل ویدئویی MP4 به مدت بیش از: ۷ ساعت و دهها مثال و تمرین در این زمینه است. با حجم دانلودی: ۴۴۵MB

مخاطب: افرادی که میخواهند تبلیغات حرفه ای بسازند یا فروش محصولات سایت خود را چند برابر کنند

مدرس: کیوان خدادادیان (با بیش از ۱۴ سال سابقه تدریس و فعالیت در زمینۀ وب)

 

عناوین و سرفصل های دورۀ آموزشی تبلیغ نویسی حرفه ای

تبلیغ نویسیمبانی تبلیغات - مقدمه

تبلیغ نویسیپنج دلیل اصلی خرید - جلسه اول

تبلیغ نویسیاجزای کلیدی یک تبلیغ - جلسه دوم

تبلیغ نویسیساخت عنوان‌های جذاب در تبلیغ‌نویسی - جلسه سوم

تبلیغ نویسیساخت صفحه محصول سایت در تبلیغ‌نویسی - جلسه چهارم

تبلیغ نویسیساخت ویدیو در تبلیغ‌نویسی - جلسه پنجم

تبلیغ نویسیاستفاده از علم روانشناسی در نوشتارهای تبلیغاتی - جلسه ششم

تبلیغ نویسیایده‌های پیشرفته تبلیغ‌نویسی - جلسه هفتم

تبلیغ نویسیجمع بندی و تمرین عملی - جلسه هشتم

 دانلود فوری محصول آموزشی پس از سفارش و پرداخت وجه

قیمت ۸۷ هزار تومان

870,000 ریال

 

اگر سئوالی داشتید یا احیاناً درصورت هرگونه مشکلی با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید: ۰۹۱۹۱۵۳۱۸۵۰ پشتیبانی ۲۴ ساعته درخدمت شماست.سئوالات رایج:

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای برای چه افرادی است؟

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای برای مدیران وب سایت ها و اشخاصی است که میخواهند از طریق فروش محصولات یا خدمات خود، درآمد خود را افزایش دهند یا کسانی که میخواهند تبلیغ نویسی را بعنوان یک حرفه، برای خود انتخاب کنند. شما با اجرای تکنیک های این دورۀ آموزشی در صفحات محصولات خود، براحتی میتوانید فروش خودتان را متحول کنید. هنگامی که شما به یک تبلیغ نویس حرفه ای تبدیل شوید میتوانید فروش محصولات و خدمات خود را چندین برابر افزایش دهید. حقیقت این است که هر چیزی را با تبلیغ نویسی میشود فروخت حتی اگر آن محصول وجود نداشته باشد! پس لطفاً از این آموزش برای مقاصد نادرست استفاده نکنید.


آیا هرکسی می تواند تبلیغ نویس حرفه ای شود؟

برای یادگرفتن تبلیغ نویسی لازم نیست آدم خاصی باشید یا تحصیلت و استعداد ویژه ای داشته باشید. اینکار فقط به تمرین نیاز دارد. هرچه بیشتر تمرین کنید حرفه ای تر میشوید و تبلیغات موثرتر و حرفه ای تری میتوانید طراحی کنید. هرشخصی با هر میزان سواد و با هر شخصیتی، میتواند تبلیغات تاثیرگذار و حرفه ای تولید کنند. در این دورۀ آموزشی تمام آنچه برای موفقیت در اینکار باید بدانید به صورت خودآموز و گام به گام به شما آموزش داده خواهد شد.


آیا با تبلیغ نویسی می توان محصولات گران قیمت مان را بفروشیم؟

اساسا برای فروش محصولات گران قیمت علاوه بر تبلیغ نویسی برای صفحه محصولات باید بتوانید ویدیوهای تبلیغاتی بسازید و آنها را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. چراکه ویدئوهای تبلیغاتی بسیار بیشتر از نوشتار دیده میشوند و موثرترند. پس یکی از بهترین ابزارهایی که میتوان برای ترغیب و ایجاد کنجکاوی در مخاطبان استفاده کنید ویدیوهای تبلیغاتی است.

در این دورۀ آموزشی، شما با مراحل ساخت ویدئوهای فوق العاده موثر بطور کامل آشنا میشوید تا بتوانید محصولات گران قیمت خودرا براحتی بفروشید. تمام جزئیات و نکاتی که لازم است برای ساختن یک ویدئوی تبلیغاتی حرفه ای بدانید بصورت گام به گام بشما آموزش داده میشود.


آیا قیمت این محصول مناسب است؟

اگر شما بخواهید تبلیغ نویسی فقط یکی ازصفحه هات محصولات خودرا به یک تبلیغ نویس بسپارید باید مبلغی بین یک الی ده میلیون تومان هزینه کنید. درصورتیکه شما با صرفه جویی در هزینه و زمان میتوانید تبلیغ نویسی محصولاتان را خودتان انجام دهید.

علاوه براین درحال حاضر کسانی در ایران هستند که از تبلیغ نویسی بین ده تا صد میلیون تومان درماه درآمد دارند. شما با تبلیغ نویسی علاوه بر افزایش فوری فروش محصولات خود، میتوانید برای دیگران هم تبلیغ نویسی کنید و درآمد عالی داشته باشید.

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما