دلایل متعددی برای پایین بودن فروش سایت شما وجود دارد. از جمله ترافیک پایین یا بازاریابی ضعیف ویا محتوا و سبک نوشتاری صفحۀ محصول. در این ویدیو که اولین قسمت از یک سریال چند قسمتی هست یکی از مهمترین دلایل فروش در سایت های موفق که اغلب مورد غفلت قرار میگیرد، بحث و بررسی شده است. نخستین سئوالی که در مورد افزایش فروش سایت پرسیده میشود این است که:

چه عواملی بیشترین تاثیر را در فروش سایت دارند؟

سه عامل کلیدی و بسیار مهم وجود دارند در فروش سایت که اگر به درستی رعایت شوند قطعاً باعث افزایش فروش وبسایت شما میشوند. نخستین و مهمترین عامل سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو هست که بی تردید باعث جذب ترافیک به سایت شما میشود.

قطعاً سایتی که ترافیک نداشته باشد فروش هم نخواهد داشت و مهمترین منبع برای جذب ترافیک موتورهای جستجو هستند. البته روش های دیگری هم برای جذب ترافیک وجود دارند مانند تبلیغات کلیکی ویا پاپ آپ و... و قطعاً این روشها با اینکه هزینه زیادی دارند اما هرگز به اندازۀ سئو، موثر و ترافیک ساز نیستند.

عامل دوم که تاثیر آن نه تنها کمتر از سئو نیست بلکه خود به تنهایی میتواند باعث ایجاد ترافیک شده و به اعتبار سایت شما نزد موتورهای جستجو کمک کند ایمیل مارکتینگ هست. اما بغیر از این دوعامل، فاکتورِ سومی هم وجود دارد و با اینکه تاثیر آن کمتر از دو عامل قبلی نیست اما اغلب مورد غفلت قرارمیگیرد. موضوع کلیپ ویدیویی که در ادامه آمده در مورد همین عامل هست. شما را به دیدن این ویدیو دعوت میکنم.

 


به علاقه مندان توصیه میشود از آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای نیز بازدید فرمایید. لطفاً مارا از نظرات ارزشمندتان بهره مند سازید. موفق و پیروز باشید


نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما