این ویدئو ادامۀ قسمت اول چگونه فروش محصولات سایت خودرا افزایش دهیم هست. ما در ویدیویی قبلی به این نتیجه رسیدیم که یک عنوان خلاق علاوه بر اینکه باید بتواند جلب توجه کند و حس کنجکاوی مخاطب را تحریک کند باید بتواند مخاطب را به صفحۀ محصول بکشاند و حضور او را در این صفحه حفظ کند.

جلب توجه معمولا با انگشت گذاشتن برعلایق شخصی مخاطب باعث میشود تا توجه افراد جلب شود. بعنوان مثال به نمونه هایی از این عناوین که بخوبی در جلب توجه موفق شده اند توجه کنید. این تیترها برگرفته از قوی ترین و موفق ترین تبلیغات جهان هستند.

سه قدم ساده برای چوبکاری ماهرانه (شرکت چوبکاری مینی وکس).

چرا یک تابستان جهنمی دیگر را پشت سر بگذاریم؟ (دستگاه های تهویه G.E)

به کودکان خود فرصت جنگیدن بدهید (خمیردندان کرست).

طعم قهوه غنی بو داده جدید ما را کشف کنید (قهوه بدون کافئین بریم).

 

قدرت جادویی کلمات در تبلیغ نویسی

در ادامه میخواهیم در مورد قدرت جادویی کلمات بحث کنیم. واقعیت این هست که کلمات قدرتمند و بشدت موثری وجود دارند که استفاده از آنها باعث جلب توجه مخاطب شده و ناخودآگاه برروی ذهن او تاثیر میگذارد. هیچگاه از قدرت جادویی کلمات در رساندن مقصود خود به مخاطب غافل نشوید. بعنوان نمونه برخی از این کلمات عبارتند از: چگونه، چرا، سریع، آسان، آخرین فرصت، تضمین، نتایج، به اثبات رسیده ، تازه (به تازگی وارد شده) ، کشف، معرفی، اعلام، اکنون، همین جاست، سرانجام (بلاخره) ، و ... هستند. تبلیغ نویسانی که از این کلمات استفاده میکنند، همواره شاهد تاثیر آنها بوده اند.

اکثر تبلیغ نویسان حرفه ای، با انواع ترفندها سعی میکنند توجه خواننده را به عنوان جلب کنند بدون آنکه این عنوان پر زرق و برق، ارتباطی با محصول داشته باشد. وقتی که قلم بدست میگیرید و تصمیم میگیرید تبلیغ بنویسید، حتما باید منافع مصرف کننده را درنظر بگیرید و آنرا بصورت کاملاً شفاف، با ابعادی بسیار اغراق آمیز ترسیم کنید. اینکار فقط از عهدۀ کلماتِ قدرتمندی که معنای تصویری دارند ساخته است.


در ادامه شما را به دیدن قسمت دوم ویدیوی «چگونه فروش محصولات سایت خودرا افزایش دهیم» دعوت میکنم.

 


اگر شما علاقه مند به یادگیری تبلیغ نویسی حرفه ای هستید توصیه میشود از آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای نیز بازدید فرمایید. لطفاً مارا با نظرات ارزشمندتان راهنمایی و دلگرم سازید. موفق باشید


نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما