یادگیری wordpress جلسه هشتم

قبلا درباره کار با نوشته ها، رسانه، دیدگاه و پوسته و افزونه وردپرس توضیح داده شد. در این جلسه که هشتمین قسمت آموزش wordpress هست درمورد مدیریت کاربران در وردپرس بحث میشود.

در جلسات قبل آموزش وردپرس، نوشته ها، برگه ها، رسانه ها، دیدگاه ها و پوسته ها مورد بحث قرار گرفت. در این قسمت از آموزش وردپرس نحوه نصب و مدیریت افزونه ها آموزش داده میشود. میتوان گفت افزونه ها و پوسته ها در وردپرس دو ویژگی بسیار مهم برای ایجاد یک سایت حرفه ای هستند پس باید بخوبی از این امکانات در وردپرس استفاده کنید.

در آموزشهای قبلی وردپرس درمورد کار با نوشته ها، دسته ها، رسانه ها و برگه ها بحث کردیم. در این دوره آموزش رایگان وردپرس تمام گزینه ها و امکانات وردپرس آموزش داده خواهد شد. دراین جلسه شیوۀ کار با کامنت ها (دیدگاه ها) و کار با قالب ها (پوسته ها) را مورد بحث و بررسی قرار میدهیم. پس با ما همراه شوید...

در جلسه قبل آموزش وردپرس، درمورد نوشته ها، دسته ها و برچسب های وردپرس بحث کردیم. در این جلسه آموزش wordpress از رسانه ها و تنظیمات آن صحبت میکنیم و با برگه ها در وردپرس آشنا میشویم. جلسه پنجم آموزش wordpress را شروع میکنیم.


در این مقالات سیستم مدیریت محتوا وردپرس بصورت حرفه ای و خودآموز از 0 تا 100 آموزش داده میشود وما سعی کرده ایم تا این مباحث را ساده برگزار کنیم تا اگر شما بتازگی با وردپرس آشنا شده اید براحتی آنرا درک کنید. در جلسه چهارم یادگیری وردپرس درمورد مدیریت نوشته ها، دسته ها، برچسب ها، برگه ها بحث خواهیم کرد. ما درآموزش وردپرس تا به اینجا رسیدیم که: درمورد ورود به وردپرس و ارسال پست یا نوشته و برخی از گزینه های نوشته ها بحث کردیم. ما امیدواریم بتوانیم آموزش ها را با بهترین محتوا و کیفیت دراختیار شماعزیزان قراردهیم.

در جلسات قبل آموزش وردپرس، درمورد برخی امکانات پنل مدیریت وردپرس بحث کردیم. در این جلسه ما قصد داریم تا اینکار را ادامه دهیم و با برخی دیگر از امکانات وردپرس آشنا شویم.

آنچه در این جلسه از آموزش مدیریت وردپرس بیان میشود: ارسال نوشته جدید در وردپرس.

برای ایجاد پست یا نوشته جدید، در صفحۀ پیشخوان وردپرس از منو اصلی که در وردپرس فارسی در سمت راست قرار گرفته باید از منوی نوشته ها، گزینۀ افزودن نوشته را کلیک کنید.

آموزش وردپرس را ادامه میدهیم. در جلسه قبل از آموزش وردپرس، از میزان گسترش و محبوبیت، تعداد قالبها و افزونه های رایگان، سادگی بهینه سازی محتوا (سئو) و امنیت سیستم مدیریت محتوای وردپرس صحبت کردیم. در این جلسه و چند جلسه آینده، ما قصد داریم که تمام امکانات وردپرس را شرح دهیم. پس با ما همراه باشید...

وردپرس سیستم طراحی وبی است که این روزها نزد ایرانیان بسیار محبوب شده. شما در این مقاله ها نحوه کار با پیشخوان وردپرس، کار با افزونه های وردپرس، کار با قالب های وردپرس، ابزارکهای وردپرس، فهرست ها در وردپرس، رفع مشکلات امنیتی وردپرس، جلوگیری از نظرات و ایمیلهای اسپم وردپرس و غیره را آموزش خواهید دید. اگر بتازگی با سیستم مدیریت محتوا وردپرس آشنا شده اید، پیشنهاد میشود این مقالات آموزشی را مطالعه فرمایید.